Flat Zombies Defense Cleanup


85

Son yılların en popüler zombi oyunlarından birisi de Flat Zombies Defense Cleanup oyunudur. Android işletim sistemine uygun olarak tasarlanan bu oyundaki asıl amacınız görevlerden dolayı bulunduğunuz ortamdaki zombileri temizlemektir. Oyunda sırasıyla sürekli görev yapıyorsunuz. Yaptığınız görevleri başarılı sonuçlarla geçerek yeni görevlere adım atabilirsiniz.

Flat Zombies Defense Cleanup Ülkemizde Oldukça Popüler

Ülkemiz içinde de birçok oyun severin oynadığı Flat Zombies Defense Cleanup oyunu son yılların en popüler android oyunlarındandır.

Oyun sırasında tüm zombiler sadece arkanızdan geliyor. Bundan dolayı oyunu oynarken çok fazla endişe etmenize gerek yok. Karşınıza odaklanın ve karşıdan gelen zombileri elinizdeki silahlarla öldürebilir ve alanı temizleyebilirsiniz.

Flat Zombies Defense Cleanup Oyununun Oynanışı

Flat Zombies Defense Cleanup oyununda başarılı sonuçlar elde etmek isterseniz yapmanız gereken şey zombileri mümkün olan en kısa sürede temizlemektir. Zombileri rahatça öldürebilmek için onların yanına yaklaşmalısınız. Ancak yine de çok fazla yakınlarına girmemeye özen gösteriniz. Başarılı sonuçlar aldıkça silahlarınız da seviyeniz de gelişir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir