İddialı Bir Oyun Ghost Recon Wildlands


97

Ghost Recon Wildlands oyununun ilk serisi Ghost Recon 2001 yılında Ubisoft yazılım firması tarafından çıkarıldı. Savaş ve strateji temalarında tasarlanmış bu oyun oynanış açısından aksiyon severlere güzel görüntüler sunuyor.

2014 yılında piyasaya sunulmuş olan Ghost Recon Phantoms da büyük bir etki yaratmıştı. Bunun üzerine Ubisoft yeni oyunun da yayınlanacağını duyurmuştu. Ancak bu sefer daha fazla bir heyecan yaratmak isteyen şirket piyasaya sunduğu Ghost Recon Wildlands oyununa birçok yenilik kattı.

Ghost Recon Wildlands Oyununun İçeriği

Ghost Recon Wildlands oyunu sizlere adeta gerçek bir açık dünya atmosferi sunuyor. Oyunun kaliteli bir hikayeye sahip oluşu da oyun severler arasında popüler bir ün kazanmasını sağlamıştır.

Oyun boyunca kadronuza yeni direniş üyeleri katıyorsunuz. Karteli devirmeye çalışan direniş örgütünün bir üyesi olarak siyasetçiler ve politikacılarla da anlaşmalar yapıyorsunuz.

Ghost Recon Wildlands Oyunu Amacı; Oyundaki genel amacınız ise kartelin üst mevkilerindeki önemli kişilerin yerlerini tespit etmektir. Onların yerini tespit ederek suikasta uğramalarını sağlıyorsunuz. Bu açıdan çok heyecan verici bir oyundur.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir