Fortnite Battle Royale Oyunu İncelemesi


97

Ücretsiz olarak sunulan Fornite battle royal oyunu son dönemde en çok tercih edilen alternatiflerden biridir. Türkçe dil seçeneği sayesinde genel kurallarını öğrenmeniz oldukça kısa sürer. Büyük bir savaş otobüsü temasına sahip olan uygulama ile birlikte zamanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Hemen katılım sağlama şansınız olduğundan dolayı genel kuralları öğrenmeniz ve başarı elde etmeniz kolaydır. IOS, Android, MAcbook, PS gibi birbirinden farklı cihazlardan oynanabilecek bir işletim sistemine sahiptir. Dikkat çekici görselleri ve ses efektleri sayesinde gerçek oyun deneyimi yaşamanız hedefleniyor.

Popülerliğini her geçen gün biraz daha arttırdığından dolayı 9.sezonunda tüm eksiklikler ya da aksaklıklar giderilmiştir. Her seviyeyi atladığınızda kazançlı ganimetleri toplama şansınız vardır. Kazandığınız tüm savaş biletleri ise bir sonraki oyunun kapısını açar.

Yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada tercih edilmeye başlanan uygulama, zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize destek verir. Görüntülerde herhangi bir kopma ya da sorunu yaşanmaz. Başarılı olabilmek adına takiplerin hamlelerine özen gösterilmelidir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir