Popüler Oyun League Of Legends!


89

Birbirinden farklı sanal oyun seçenekleri arasında her zaman League of Legends ilk sıralarda yer alır. Dünyanın en çok tercih edilen uygulaması içerisinde gerçek bir deneyim yaşama şansınız ortaya çıkar. Mobil sürümü geliştirilen oyun türü dünyanın dört bir yanından farklı kullanıcılara sahiptir.

MOBA yani Multiplayer Online Battle Arena tarafından geliştirilen uygulama, kısa sürede ses getirmeye başlamıştır. Ekim 2009 yılında piyasaya sürülen oyunun teması ise savaştır. Yaklaşık olarak tüm dünyada 12 milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir. Oyunun Türkçeleştirilmiş olması genel kuralları öğrenebilmeniz açısından avantajlıdır.

Oyun içerisinde 2, 3 ya da 5 kişilik takımlar halinde yarışmanıza izin verilir. Birbirinden farklı 114 karakterden birini seçerek katılım sağlama hakkınız vardır. Ücretsiz olduğu için herhangi bir para ödemenize gerek yoktur. Son derece dikkat çekici hazırlanan oyunda gerçek bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Size verilen harita üzerinden rakip takımı etkisiz hale getirmeniz ve başarı sağlamanız hedeflenir. Başlarda karmaşık gibi görünse de katılım sağlamanız durumunda deneyimleriniz artar. Görüntü ve ses kalitesi ise son derece avantajlıdır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir