God of War 3: Remastered’da yeni bir gelişme


102

god_of_war_3

Son senelerin en iyi oyunlarından olan God of War 3, tabi ki seri olarak da en iyilerinden bir tanesi. Son oyunun, yani 3. oyunun remastered versiyonunun yakın zaman içerisinde biz oyuncularla buluşturulması beklenirken ana oyuna göre pek fazla değişikliğe gidilmesi beklenmiyor. İnternette yer alan bazı iddialar oyunun daha soft, daha az vahşet ve seks içerikli hale getirileceği yönündeydi ama dün gelen resmi açıklamayla birlikte bu iddialar tamamen yalanlanmış oldu.

Bazı oyunlar ise istisnadır. Kratos’un vahşi doğası bunun en büyük örneklerinden biri. Eğer sadece God of War: Acention’ı oynadıysanız tahmin edemeyebilirsiniz, ama Kratos, tanrıların kafalarını kopartan, bacaklarını kesip ayakkabılarını alan psikopat bir doğaya sahip.

ESRB yeni değerlendirmesini dün paylaştı ve “Yetişkinler İçin” (Mature) ibaresini değiştirmemeyi uygun gördü. İçerik değerlendirmesiyse şu şekilde: Aşırı kan ve vahşet, aşırı şiddet, çıplaklık, argo dil yapısı, aşırı seksüel içerik. Yani değişen bir olay yok gibi, şimdi Olympos düşünsün!


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir