Goodgame Mafia Oyna


76

Goodgame Mafia, web browser tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna başlamak için ilk önce kendi profilinizzi oluşturmalısınız. Karakterinizin özelliklerini de ayarlamalısınız; yüzüne yara izi çizmek gibi! Ardından karakter tipi seçeceğiz. Şimdi o karakter tipleri neymiş bir göz atalım.

Kabadayı : Diğer MMO oyunlarından örnek verecek olursak -warrior- karakteri diyebiliriz. Daha çok sağlık puanları vardır ve yavaş ama daha çok hasar verirler.

Tetikçi : En iyisi biz hep MMO’lardan örnek verelim. Bu da INT stat vermiş bir karakter oluyor; en büyük özelliği aklını çok iyi kullanması. Ayrıca özel güçleri sayesinde rakibine en çok zarar veren karakter tipi.

Hırsız : Buna da Silkroad Online’dan örnek verelim. Job sistemindeki Thief varsayın kendinizi, ya da -bu daha iyi olacak- hybrid bir karaktersiniz. Tam kabadayı ve tetikçi arası, iki karakterden de azar azar var sizde.

Oyunda tecrübe kazanma sistemi ise The Godfather filminin neredeyse aynısı. İlk önce bir aileye girersiniz -ya da kendi ailenizi kurarsınız- sonra o aileye hizmet edersiniz, aile savaşlarına katılırsınız, Baba’dan görevler alıp yerine getirmeye çalışırsınız. Bu sayede tecrübe kazanarak seviye atlarsınız.

Yapılan soygunlardan ve kazanılan savaşlardan arta kalan ganimetlerle kendinize silah ve kıyafet alabilir güçlerinizi yükseltebilirsiniz.

Oyunu oynamak için buraya tıklayın


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir