GTA Online Popülerliğini Koruyor


91

GTA, son oyunu olan GTA 5 ile çok büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmeye devam ediyor. Özellikle yenilenen oyun değerlerinin ve mod yapılarının yoğun ilgi gördüğü bilinen GTA serisinin son oyununda online olarak diğer oyuncularla savaşmak mümkün oluyor.

Yeni Modlar Gelmeye Devam Ediyor

Oyunun son derece popüler olması, mod yapımcılarının da sürekli olarak yeni modlarla oyunu daha heyecanlı bir hale getirmesini sağlıyor. Oyundaki gerçekçiliğin eski versiyonlara kıyasla olağanüstü bir şekilde artırılmış olması, özellikle online oynanmasıyla ilgili sürecin son derece başarılı hale gelmesini sağlamıştır.

Yeni mod versiyonlarıyla birlikte bir harita içerisinde, etrafı kapalı olan bölgede sataşarak en son hayatta kalan kişi olmak için mücadele ediliyor. Özellikle tüm silahların bulunarak kullanılabiliyor olması, haritanın ve modların önemini artırıyor. GTA 5 için belirlenen yeni modların indirilmesi ve kurulduktan sonra oyunda değerlendirilmesi mümkün oluyor. Oyunun tek kişilik hikayeli modu yerine son dönemde binlerce oyuncu tarafından özellikle çoklu oyuncu yapısı ilgi görüyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir