Truck Simulator 2018 Mobil Oyunu


89

Gerçekçi mobil oyunlar arasında yer alan Truck Simulator 2018 ile kamyon şoförü olduğunuzda nelere dikkat etmeniz gerekeceği hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Son dere zor bir iş olduğu için, hem süreye hem de aracın bakımına dikkat ederek yola çıkmanız son derece önemli. Mobil oyunda Türkçe dili kullanılmış ve tüm görevleri yerine getirmeniz istenmiştir.

Gerçekçi Görsellerle Kamyon Simülatörü

Türkçe dil seçeneğiyle oluşturulmuş özel uygulamayı mobil oyunlar kategorisinde bulabilir, aracı sürerken gerekli olan her türlü işlemi görevler bölümüne göre gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok ülkeye seyahat etmeniz gerekecek ve bu seyahatler süresince araca hasar vermemeniz, trafik kurallarına uymanız talep edilecektir. Aksi taktirde sürekli olarak araç tamir parası öder ve trafik cezası alırsınız.

Sürekli olarak hatalı sürüş, bir süre sonra oyunu oynanmaz hale getireceği için mutlaka kurallara uymalı ve sizden istenen görevleri en kısa süre içerisinde yerine getirmelisiniz. Değişen hava durumu, gerçekçi trafik durumu, köyler ve şehirler bulunan otoban yolları, toplamda 60 adet özel iş ve görev ile oyun Google Play Store’da indirmeye uygun durumda.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir