Hello Neighbor Oyun İncelemesi


88

Meraklı ve kısa boylu bir çocuk karakteri ile oyuna başlıyoruz ve komşumuz olan Wilson’un evindeki bodrumda saklamış olduğu sırları açığa çıkarma hedefli olan, strateji ve gizlilik gerektirmekte olan bir korku oyunudur diyebiliriz. Oldukça gelişmiş bir yapay zekaya sahip olan oyunumuzda; yapmış olduğunuz her hareket yapay zeka ile kaydedilir ve de bir sonraki denemenizde komşunuz Wilson, öncesinde yapmış olduğunuz hamlelere karşı temkinli davranarak karşı hamleler yapar.

Wilson sonraki denemelerinizde size çeşitli tuzaklar kurarak sizi yakalamaya çalışır. Nereden girerseniz girin Wilson’un görevi sizi yakalamak olup bugüne kadar gördüğünüz korku oyunlarından en akıllı karakteri göreceksiniz.

Çizgi film temalı fakat bir o kadar da gerçek grafikleri ile korku oyunlarının en iyi atmosferini, bir o kadar gerçekçi ses sistemleri ile birleşince kusursuz bir deneyim edineceksiniz! Türkçe dil desteği bulunuyor ve pek çok bilgisayardan rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Son derece heyecan içeren bu oyunu çok seveceksiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir