Heroes of Newerth Kapalı Beta Türkiye


96

Heroes of Newerth

S2 Games tarafından geliştirilmiş olan HoN, yurt dışındaki işlerinden sonra şimdi de Türkiye’ye, Türkçe olarak giriş yapıyor. Son zamanlarda birçok yabancı oyun firmasının yaptığını yapıp ülkemizde sunucu açan Heroes of Newerth Kapalı Betası birkaç dakika sonra, saat 10’da başlamış olacak. Siz de eğer oyun için kapalı beta keyi arıyorsanız oyunun resmi sitesinden gerekli kodları alabilirsiniz. Başlangıç olarak hesaplara belli miktarlarda eşyalar ve kullanılması üzere oyun paraları bırakılacak. Oyunun tam sürüme ne zaman geçeceği hakkında bilgi verilmiş değil.

S2 Games’in geliştirdiği oyun ülkemize Nfinity Games tarafından geliyor. Kapalı betası bugün 10:00’da başlayacak olan oyunun ilk sezonu 21 Aralık 2013 00:00’da sona erecek. Kapalı betaya girişler Nfinity Games’in dağıttığı beta key’ler ile olacak. Öte yandan her hesabın içinde 60.000 Altın ve 60.000 Gümüş mevcut olacak ve marketten istenildiği gibi alışveriş yapılabileccek. Son olarak kapalı beta boyunca tüm Hero havuzu açık olacak !

Eğer siz de bu yeni heyecanın bir parçası olmak istiyorsanız BURADAN kapalı beta key’inizi alabilrisiniz. Oyunun açık betası ise 23 Aralık’ta başlayacak.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir