Kıyamet Tıklayıcısı Mobil Oyunu


93

Kıyamet tıklayıcısı ismine sahip olan oyun, orijinal ismiyle ise Doomsday Clicker olarak biliniyor. Türkiye’de de binlerce oyuncusu bulunan uygulama, genel olarak kıyamet senaryolarının belirlenmesini ve bu süreçte olabildiğince çok süre dayanılmasını konu alıyor. Kıyameti oluşturan ise siz olduğunuz için, her bir kıyamet öncesinde mutlaka olabildiğince fazla insanı almayı başarmalı, bu insanları direkt olarak kıyamet öncesinde kendi saflarınıza katmalısınız.

Dünyayı yok edecek bir senaryoyu hazırlamak için basacağınız kırmızı buton, o ana kadar elde ettiğiniz puanların ve başarımların her birini + puan olarak hanenize yazıyor. Kıyamet sonrasında ise ekstra kazanımlarla birlikte Doomsday Clicker oyununun oda oluşturma bölümüne baştan başlamanız sağlanıyor.

Doomsday Clicker Nasıl Oynanır?

Kıyamet Tıklayıcısı mobil oyunu ile kıyamet senaryosunu hazırlamadan önce, hobi odasından mutfağa kadar pek çok farklı odayı hazırlamanız gerekiyor. Yerin altına hazırlayacağınız bu odaların seviyesi bulunuyor. Bronz, gümüş ve altın seviyelerinde yapılacak olan tıklama oyunu artırımları sayesinde direkt olarak oyunun o odada kazanılacak olan altınını da artırmanız sağlanıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir