Kung Fu Z Mobil Oyunu


78

Kung Fu Z mobil uygulaması, elde edilen dövüş yetenekleriyle birlikte son derece eğlenceli bir uygulama haline gelmiştir. Android cihazlarda ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda yoğun ilgi gören uygulamanın iki boyutlu olması ve çok fazla indirilmesi, mobil oyun seçenekleri arasında dikkat çekiyor.

Kung Fu Z Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanması için belirlenen dinamikler son derece basittir. Yakın dövüş, uzak dövüş, karakterlere bağlı olarak dövüş stilleri bulunuyor. Bu stillere uygun bir şekilde yapılacak olan her hareket için Kung Fu Z mobil oyunu bünyesinde onlarca karakterle karşılaşılması gerekiyor. Her bir oyuncunun farklı özelliklerinin bulunması, iki boyutlu uygulamanın çok daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlamıştır.

Dünyanın en iyisi olarak anılmak ve Kung Fu oyunu bünyesinde en iyi olabilmek amacıyla onlarca kişiyle dövüşmeniz gerekiyor. Dostlarınız olmadığı gibi, düşmanlarınızın çok fazla olması da oyunun son derece zor olmasının temel nedenlerinden bir tanesidir. Oyunun oynanmasıyla ilgili belirlenen kurallar, uygulama özelliklerinin iki boyutlu olması nedeniyle sınırlı olmasına yol açıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir