Shark Evolution – Fierce Shark Making Clicker


104

Shark Evolution mobil oyunu için belirlenen uygulama özelliklerine bağlı olarak Fierce Shark Making Clicker modu evrim versiyonlarının en sevilenlerinden oldu. Köpek balığı evrim geçirme sürecini belirleyebilir, sadece dünyada değil farklı gezegenlerde de köpek balığı geliştirebileceğiniz mobil oyun oynayabilirsiniz.

Shark Evolution Nasıl Oynanır?

Shark Evolution oyunu için belirlenen kampanyalara uygun şekilde Fierce Shark uygulamasının bünyesinde yeni köpek balıkları satın alabilirsiniz. Yavrulara ek olarak, yeni köpek balıklarının evrimleştirilmesi ve yeni bir tür elde edilmesi için marketi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda belirli aralıklarla yeni yavrular geleceği için, birinci seviyeden gelen oyun şartlarına uygun bir şekilde evrime başlayabilirsiniz.

Birinci seviyeden, onlarca seviyeye ulaşabilir ve köpek balıklarını aynı türleri birleştirerek üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Shark Evolution oyunu için belirlenen oyun kurallarına oyun içerisinde ulaşabilir, hangi sayfada hangi türlerde ne kadar para kazanılabileceğini öğrenebilirsiniz. Tüm küçük balıkları bir an önce üst seviyelere taşımalı ve üst seviyelere ulaşma sürecinde özellikle de marketten yararlanmalısınız.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir