Knack 2


64

Knack2 ile çevredeki en küçük kahraman ile büyük düşünmenin artık vakti geldi. Eğlence dolu ve boyutsal değişim yeteneğine sahip olan kahraman Knack gücünü toplayıp günü kurtarmaya hazırlandığı, büyük çeşitlilik gösteren savaş, platform ve bulmaca dünyasına hoş geldiniz.

Daracık geçitleri aşabilmek için küçülün, dar girişlerden gizlice geçin ve düşman saldırılarından kaçın ya da Knack’i büyüterek de düşmanlarını ezip geçin ya da devasa bir goleme dönüşmesini sağlayın. Baş döndüren tekme ve yumruklardan yıkıcı etkiye sahip darbelere ve uzun menzilli yakalama saldırılarına kadar 20 farklı hareketi gerçekleştirin.

Knack artık kalkan da oluşturabiliyor, düşman saldırılarını savuşturabiliyor hatta ve hatta kendi parçalarını bir bumerang gibi fırlatarak çaresiz düşmanları sersemletmeyi başarabiliyor. Daha avantajlı olmak için tankları ve diğer devasa araçları kullanın ve çok daha müthiş kabiliyetlerle Knack’in başka biçimlere dönüşmesini sağlayan ekstraları da bol bol toplamayı da unutmayın.

Yardım eli mi lazım?

Eşli modda arkadaşınız dilediği zaman oyuna katılabilecek. Rakiplerinizi geri çektirecek özel kombinasyon hareketlerini gerçekleştirebilir ve hatta ortağınızla dost kavgası yaparak ondan parçaları da çalabileceksiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir