Ratchet & Clank


72

Ratchet & Clank ile efsanelerin doğuşuna, yepyeni ve harika bir şekilde şahit olmak üzeresiniz. Yakında çıkacak animasyon filmin bakış açısını yakından takip ederek tüylü Lombax tamircisi Ratchet’ın asi robot Clank ile arkadaş olmasının neşeli hikayesini yeniden yaşayın.

Orijinal PlayStations oyunlarında olmayan yeni oynanış tarzı, bölüm sonu canavarları ve seviyelerle yeniden geliştirilen, adrenalin yüklü bu macera oyunu için uzay giysinizi giyin. Serinin zaten zengin olan cephaneliğine eklenen daha fazla silah ve araçla evreni kurtarın. Tüm bunların tadını filmden alınan görüntüler ve PlayStations sisteminin olağanüstü gücünden yararlanan görkemli oyun içi görsellerle çıkarın.

Evrendeki son Lombaks, Ratchet ile tanışın. Bir çocukken Veldin’e gövde üzerine iniş yaptıktan sonra Grimroth tarafından bulundu ve yerel bir gemi tamircisi olarak çalışmaya başladı. Ratchet’ın büyük bir yüreği vardır ve hep kaderinin galakside daha büyük işler başarmak olduğunu düşünmüş ve bunun hayalini kurmuştur. Çok yakında en iyi dostu olacak olan Clank onun hayatına yalpalayarak girdiği ve onu tüm galaksiye yayılacak olan bir serüvene çıkardığı gün Ratchet’ın dünyası alt üst olur.

Elinden bir cihazı neredeyse hiç eksik etmeyen Ratchet, önce ateş edip sonra sorgulamaktan hoşlanan türden bir Lombakstır. Sonra biraz daha da ateş edebilir belki. Düşmanlarını ve önüne çıkan engelleri kendi imzasını taşıyan hoş bir teknolojiler ve çatlak-kafa silahlar yelpazesi aşan teknolojik bir sihirbazlıkla, boydan postan yana olan açığını kapatmaktan da fazlasını başarır.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir