Blood & Truth


70

Aksiyon kahramanları genellikle uzun uzadıya televizyon izlemez ama bunun nedeni, binanın çeşitli noktalarına göz atmak için hedefinizin kapalı devre güvenlik kamerasını kullanmak gibi yapılacak daha zorlayıcı birçok şeyin olmasıdır. Sadece kaç tane silahlı saldırıyla karşılaşacağınızı anlamak için değil, aynı zamanda sinsi bir mafya patronunun nerede saklandığını anlamak ve böylece ona ufak bir ziyarette bulunmak için de kullanışlıdır

İşler sarpa sardığında, bir aksiyon kahramanının düşmanı her zaman ortamdan toz olur ve büyük silahlarını çıkarır. Bu da zor günler için bir kenarda tuttukları o havalı helikopterlerin sonunda bir işe yarayacağı anlamına gelir. Ancak korkmanıza gerek yok. Düşmanınız ne kullanıyor olursa olsun, yüksek hızlı bir araç ve büyük bir otomatik silahla onu birdenbire aşağıya geri indireceksiniz.

Tek başınıza ilerlemek, yenilmez aksiyon kahramanları için bile her zaman en akıllı seçenek değildir. Neyse ki yüksek yerlerde bazen patlayıcı içeren bir yardım eli uzatabilecek arkadaşlarınız var. Blood & Truth doğrudan hava saldırısı çağrısı yapmanıza izin vermese de ana karakter Ryan Marks‘ın Özel Kuvvetler ile olan geçmişi sayesinde etrafı temizleyecek birilerine sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlersiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir