Tom Clancy’s Division® 2


82

Tom Clancy’s Division® 2’de ana kampanyayı tamamladıktan sonra, yıkımcı, keskin nişancı ve hayatta kalma uzmanı gibi yeni uzmanlık alanlarına erişin. Her uzmanlık, seçtiğiniz roldeki acente verimliliğinizi kazanmak ve en üst düzeye çıkarmak için yeni beceriler, modlar ve benzersiz yeteneklerle yepyeni bir ilerleme sistemi açacaktır.

Son oyun birincisinin mantığıyla inşa edildi ve oyuncular ana kampanyayı tamamladıktan çok sonra yeni, benzersiz ve çeşitli aktivitelere erişebilmelerini sağladı ayrıca yepyeni zorluklar ve ilerleme sistemleri, benzersiz katlanmalar ve sürprizler ile ilk kez baskınlar doğuracak. Ayrıca, tam bir yıllık ücretsiz hikaye odaklı görevler, harita genişletmeleri ve oyun modları da dahil olmak üzere pek çok lansman sonrası içeriğe erişebilecekler.

Karanlık bölge, oyundaki en iyi yağmaların bulunduğu haritanın işaretsiz bir bölgesidir. Karanlık Bölge, aynı zamanda, başka bir ajanın size karşı gelebileceği ve zor kazanılan ganimetinizi çalabileceği için korku, ihanet ve gerginliğin yüksek olduğu, oyundaki en tehlikeli bölgedir. Bu oyun alanında, ilerleme seviyelerine bakılmaksızın tüm oyunculara adil ve heyecan verici bir deneyim sunmak için tasarlandı.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir