Konsol Oyunlarının En Yenileri; İdefix!


99

İdefix son senelerin favorisi olan birçok oyun seçeneğine sorunsuz şekilde erişim hakkı sunmaktadır. Hem PSP hem de XBOX oyun seçeneklerine en uygun fiyatlar ile erişim sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız oyun alternatiflerinin lisanslı ve orijinal olmasına rağmen kampanyalı fiyatlar ile satışa çıkarılması da memnuniyeti pekiştiren unsurlardandır. İdefix kargo bedava fırsatları ile de dikkat çekmektedir. Satın aldığınız ürünü herhangi biri kargo ücreti ödemeden adresinize kadar iletme hakkını elde edebilirsiniz.

EA Apex Legends Lifeline

EA Apex Legends Lifeline oyun akışı hem savaşı, mücadeleyi hem de savaşçıların oldukça efsanevi bir görünüme sahip olması için giydirme adımlarını kapsamaktadır. Oyun kapsamında yer alan karakterlerin muhteşem görünüme sahip olması, kendine has özelliklerinin bulunması kişisel dokunuşlar yapma hakkının sunulması memnuniyeti artırmaktadır. Oyunda savaş kazanmaya başladıkça farklı efsanevi ürünlerden faydalanma hakkını, savaşta ve mücadelelerde kendinizi gösterme olanağını elde edeceksiniz. Kazanmış olduğunuz ganimetler ile bu mücadelede ön plana çıkmak artık çok daha kolay!

Ubisoft Watch Dogs Legion

Ubisoft Watch Dogs Legion oyunu Londra’da geçiyor! Eğer müdahale etmekte geç kalırsan Londra çöküşün kıyısına gelecek! Bireysel bir mücadele inşa ederken sadece fiziksel savaş değil aynı zamanda bilişim konusunda da savaşma ve mücadele etme hakkının sunulmuş olması da memnuniyeti artıran seçenekler arasında kendini göstermektedir. Oyunda bir yandan rekabetin tadını çıkarırken bir yandan da bilişim alanında rakiplerinizi alt etme imkanını elde edeceksiniz. Ekibine katılan kişiler ile çevrimiçi iletişim kurma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Lego Movie 2 Videogame

Lego Movie 2 Videogame oyun akışında Lego şehri uzaylılar tarafından istila edilmiştir. Bu noktada hem şehri uzaylıların elinden kurtarmak için mücadele etmelisiniz hem de kaçırılan arkadaşlarınızın başına bir şey gelmeden sorunsuz şekilde mücadelenizi tamamlamalısınız. Görsel öğeler konusunda piyasanın en sevilen ve memnun eden alternatifleri arasında yer aldığı görülmektedir. Bir yandan düşmanlar ile mücadele ederken bir diğer yandan da yapı becerilerinizi geliştirmek için adım atabilirsiniz. Warner Bros. Tarafından teması geliştirilen bu oyunun görsel unsurlardan sisteme yüklenme kolaylığına kadar birçok alanda eşsiz bir bakış açısı sunduğunun da ayrıca altı çizilmelidir.

EA Fifa 21

EA Fifa 21 son on yılın en sevilen alternatifleri arasında yer almaktadır. Her sene başında Fifa sürümü yenilenmektedir. Güncel futbol olayları da dikkate alınarak hazırlanan bir içerik olduğu için her bir detayın sizi büyüleyeceğinden eminiz! Özellikle sunulan harika görsel öğeler, oyuncu listesine eklenen en yeni transferler gibi unsurları da inceleme hakkınız olacaktır. Oyun akışında dilerseniz bir takımın menajeri olarak yönetim yetkilerinizi elinizde tutabilir ya da daha sürprizler ile dolu bir bakış açısı geliştirilmesi için bir oyuncu üzerine bahis yapabilirsiniz. Sürpriz oyuncuların sizin tahmin ettiğiniz gibi gelişim alanında ön plana çıkması ile muhteşem bir kazanım yakalayacaksınız. Futbol konusundaki bilginizi farklı bir alana yansıtmak isterseniz en doğru noktalardan birinde yer alıyorsunuz!

Marvel’s Spider – Man Miles Morales

Marvel’s Spider – Man Miles Morales serinin en son parçaları arasında yer almaktadır. Miles Morales yeni Spider man olma yolunca çaba sarf etmektedir. Bu aşamada kişilerin özellikle bu yeni Spider Man’in gelişimine dikkat etmesi gerekmektedir. Ustası ile olan ilişkisi de oldukça önemlidir. Gelişim kaydederken ustasının yolundan gidip gitmeyeceği ise kendi tercihi!

İdefix sayesinde piyasaya eklenen en yeni konsol oyunlarına en kısa süre içerisinde erişim hakkını yakalayabilirsiniz. https://www.idefix.com/ adresi üzerinden süreci tamamlayarak en kısa zaman diliminde erişim aşamasını yerine getirme hakkını yakalayabilirsiniz. Satın alım sürecinin hemen sonrasında kargoya verilecektir. Kargo bedava fırsatı sayesinde alışverişinizin artık çok daha verimli bir hal alacağı da bildirilmelidir. Satın alım aşamasının sonrasında kargonuzun nerede olduğunu kontrol etme fırsatınız da olacaktır. Olabildiğince kısa sürede satın aldığınız materyallere asla bir zarar gelmeden oyunun tarafınıza teslim edilmesi sağlanacaktır. Daha öncesinde alışveriş yapan kişilerin yorumları da ayrıca dikkat çekicidir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir