PSP, XBOX Oyunları D&R İle Kapında!


95

D&R Xbox ve Psp oyunlarını satın almak için en doğru adres! Uygun fiyata yüksek kalite hiç bu kadar erişilebilir bir hal almamıştı!

F1 2021

F1 2021 Formula seven kişiler için en sevilen oyun alternatifleri arasında yer almaktadır. Sunulan bu oyun akışı sayesinde hızlı, güvenilir ve nitelikli oyun sürecinin tadını çıkartmak sizin için her zamankinden daha verimli olacaktır. Oyunda 2 oyunculu kariyer geliştirme fırsatı da yer almaktadır. Arkadaşınız ile beraber oyuna bağlanarak kariyerlerinizi yarıştırma fırsatını da yakalama fırsatınız olacaktır. Ekip kurarak bu ekibin gelişim ivmesini bölünmüş ekran üzerinden inceleme gibi bir imkanınız da olacaktır. Oyunun görsel kalitesi memnun edici bir yapıya sahiptir. Formula’nın heyecanlı yapısı sizi de içine çekecek!

Back 4 Blood Steelbook Edition

Back 4 Blood Steelbook Edition seçeneği bir Xbox oyunudur. Bu oyunun aksiyon dolu sisteminin yanı sıra muhteşem görsel kalitesi ile de dikkat çeken bir yapı sizi karşılayacaktır. Daha öncesinde Left 4 Dead oyununun tasarımcılarının ellerinden çıkan bu oyun seçeneği sayesinde verimliliğin tadını çıkartmak sizin için artık her zamankinden daha kolay olacak! Bireysel nişancı oyunu olarak da tanımlanan bu seçenek sayesinde daha öncesinde elde etmediğiniz bir heyecana davet ediliyorsunuz. Düşmanlarınızı yere indirmek için bu son şansınız olabilir. Teçhizat konusundaki geniş listesi sayesinde oyunun gerçeklik ile birebir örtüşür durumda olması da memnun etmektedir. Oyun kapsamında dilerseniz arkadaşlarınız ile de varlık gösterebilirsiniz. Bir arada 4 oyuncuya kadar oynama hakkınız bulunmaktadır.

EA The Sims 4 Cottage Living

EA The Sims 4 Cottage Living sayesinde Sims oyununun yeni bir ara yüzüne kavuşma imkanını elde edebilirsiniz. Simsi senelerdir birçok farklı yaş grubunu bir araya getirebilen nadir oyun seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle oyunun tasarım harikası alternatif hikaye modları, gerçek hayat ile birebir örtüşen eklenti paketleri ile hiç şahit olmadığınız sanal bir dünyaya ilk adımınızı atmış olacaksınız. Bahçe ile ilgilenmekten hayvanlara bakma sorumluluğunu almaktan hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Dilerseniz bulunduğunuz kasabanızda harika komşuluk ilişkileri kurabilirsiniz, dilerseniz de kasabaya inerek çarşıda komşularınız ile tanışabilirsiniz. Farklı hayvan türlerini yetiştirerek oyuna heyecanlı bir boyut kazandırmak arttık eskisinden çok daha kolay!

Ghost of Tsushima Director’s Cut PS5

Ghost of Tsushima Director’s Cut PS5 Uzak Doğu dövüş sanatlarından hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Düşmanlarınıza karşı varlık gösterirken özellikle çok oyunculu modun tadını çıkartabilirsiniz. Sunulan görsel kalite sayesinde kendinizi gerçek bir dövüşün içinde bulacaksınız. Katana kullanarak rakipleriniz ile başa çıkmak için çaba sarf etmenizi gerekmektedir. Dileyen kişilerin oyunu çevrimiçi olarak da kullanmasına olanak verilmektedir. Bu şekilde farklı rakipler ile mücadele etme fırsatını yakalayacaksınız. Çok oyunculu mod Legends modu olarak da tanımlanmaktadır. Oyun kapsamında ana hikayenin yanı sıra mini hikayeler ve oyun alternatifleri de mevcuttur. Bu şekilde oyunun tek düzelikten sıkılan kişiler için de harika bir alternatif olduğu görülmektedir.

Hades PS5

Hades PS5 oyunu Sony tarafından desteklenmektedir. Macera ve görsel kaliteyi aynı anda elde etmek isteyen kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Oyunda Ölüler Tanrısı olan Hades ile mücadele içerisinde olacaksınız. Hades’in kazanmaması için tüm varlığınız ile mücadele etmeniz gerekecektir. Sunulan harika silah alternatiflerinden başlayarak muhteşem oyun akışına kadar her noktanın tadını çıkartmak artık sizin için çok daha kolay olacak! Oyunda hem mücadele hem de adrenalin dolu bir kaçış söz konusu olacaktır!

D&R oyun satın almak için en verimli ve en sık tercih edilen alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun satın alım aşamasında hem indirimlerden istifade etmek hem de kargo bedava fırsatından faydalanmak için doğru noktada bulunuyorsunuz. https://www.dr.com.tr/ adresini kullanarak sorunsuz bir erişim adımının tadını çıkarabilirsiniz. Bu adres üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerde bir sorun meydana gelirse garanti fırsatından da istifade etme hakkınız vardır. Piyasa ile kıyaslandığı zaman ne derece makul bir fiyat aralığına satışa çıkarıldığı net şekilde görülmektedir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir