Leaugue Of Angels: Origins İncelemesi


95

Ücretsiz olarak telefonunuza indirip oynayabileceğiniz Leaugue Of Angels: Origins oyunu aslında ödüllü bir oyun olan Leaugue Of Angels oyununun en yeni versiyonu. Savaş oyunlarının en sürükleyicisi olarak karşınıza çıkacak olan bu oyun sayesinde karanlığa karşı bir mücadele vereceksiniz. Bu mücadelenin amacı unutulmaya yüz tutan dünyayı ayakta tutmak.

Birbirinden eşsiz grafikleri, algılamakta zorluk çekeceğiniz kadar karmaşık olan hikayesi ve kahramanları ile unutulmaz bir oyun olan Leaugue Of Angels: Origins ile gözlerinize inanamayacağınız karakterlerin sahibi olacaksınız. 360 derece dönebilen oyunun özel efekleri sanki fantastik bir hayat değil de gerçek hayatta bu mücadeleyi veriyor hissine kapılmanız an meselesi.

Karanlık güçleri yenmek için savaş verilen Leaugue Of Angels: Origins mobil oyununda melekler ile birlikte iş birliği yapıyorsunuz. Hem erkek hem de kadın avatarlar arasında seçim yaparak karaterinize dilediğiniz gibi yön verebiliyorsunuz. Yapay zekaya karşı mücadele verilen bu oyun içerisinde dünyanın pek çok noktasından bu oyun tutkunları ile mücadeleye girişebileceksiniz.

 


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir