Call of Duty: Mobile (APK) İncelemesi


95

Bilgisayar oyunları içerisindeki en iyi FPS olarak karşınıza çıkan Call of Duty artık mobil uygulama olarak ceplere de taşındı. Severek oynayacağınız ve bağımlısı olacağınız bu oyun, bilgisayarlardaki versiyonunun ilk mobil ortama uygulandığı oyun olarak da ün yapmış durumda. Hem kadın hem de erkek meraklılarına büyük zevk verebilen oyuncu telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Büyüleyici efektleri ile meraklılarını heyecanlandıran bu özel oyunda reel zaman içerisinde oyuncularla çarpışmalara girebiliyorsunuz. Oldukça hızlı bir oyun olan Call of Duty: Mobile (AKP) taktiksel hamle sevenlerin tam anlamıyla bağımlı olabileceği mobil oyunların başında geliyor.

Özellikle görselde sunulan tüm efektlerin gerçeği aratmayan kalitesi farklı oyun modlarında da değişik oyuncularla karşı karşıya mücadeleye girmeyi sağlıyor. Online olarak hem arkadaşlarınızla hem de bu oyunun dünya üzerindeki meraklıları ile amansız bir mücadeleye girmenizi sağlayacak. Hem kullandığınız silahları hem de sahiplendiğiniz kahramanları kendi isteğinize göre özelleştirerek oyunun heyecanına heyecan katabilirsiniz. Zombilere karşı hayatta kalmak için girişeceğiniz mücadeleden bir an bile olsun kopmak istemeyeceksiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir