BlackShot M İncelemesi


80

Ücretsiz olarak oynanabilen bu BlackShor M oyunu, savaş oyunlarını sevenlerin en gözde oyunlarından biri diyebiliriz. FPS oyununun mobil versiyonu olan bu oyun ile gelecekte şahane bir savaşa katılabiliyorsunuz. Oldukça iyi bir tasarımı olan oyun içinde en dikkat çeken özelliklerden biri de botların olmaması.

Nişancı olarak katılım sağlayabildiğiniz oyun içinde sanal bir düzenekte oyun keyfi sürmüyorsunuz. 5 dakikalık takım bazlı setler halinde dünyanın her yerinde BlackShot M tutkunlarıyla kapıştığınız oyunun kahramanları da sizi fazlasıyla tatmin edebilir. Keza seçim yapabileceğiniz karakterlerin fazla seçeneklerden oluşması oyundan alabileceğiniz hazzı resmen ikiye katlıyor.

Soluksuz bir ölüm kalım savaşına dahil olduğunuz bu oyun içinde seçebileceğiniz karakterler farklı özelliklere sahip. Özelliklerin yanı sıra farklı silahları da bulunan bu karakterler ile bilim kurgunun en canlı versiyonunu birebir yaşayabiliyorsunuz.

Sadece uzak mesafe değil, yakın mesafe dövüşüyle de heyecanınızı ikiye katlayacak olan BlackShot M oyununda seçtiğiniz karakteri dilediğiniz gibi özelleştirme imkanınız da var. Oyun içinde yer alan her şeyi güncelleyerek heyecanınızı soluksuz bir hale getirebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir