Mobile Royale İncelemesi


82

Savaş ve strateji sevenlerin hayranlık duyacağı Mobil Royale oyunu ejderhaların eşsiz savaşına tanık olabileceğiniz uygulamaların başında geliyor. Ücretsiz olarak telefonunuza indirip oynayabileceğiniz bu oyunda resmen strateji bilginizi konuşturacaksınız.

Eğer fantastik dünyaları sevenlerdenseniz hayranlık duyabileceğiniz bu oyun rpg oyunlarını sevenlerin hayranlık duyduğu oyunlar arasında gösterilebilir. Pek çok popüler oyunun geliştiricisi olarak karşınıza çıkan IGG serisine ait oyunlardan biri ola Mobile Royale ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.

Başta insanlar olmak üzere, canavarlar, elf ve cüceler ile ejderhaların yer aldığı bu hayal aleminde kendi sınırlarınızın çok üstünde bir performansa atılabilirsiniz. Irk ve klanlar arasından seçim yaparak ilerleyebileceğiniz Mobil Royale oyununda emrinize alabileceğiniz pek çok kahraman karakteri var. En güzel tarafı da bu özel kahramanlar ayrı ayrı öykülere sahip. Ancak oyunda en can alıcı nokta sizin alacağınız kararlar doğrultusunda dostunuz düşmanınız, düşmanınız da bir anda en yakın dostunuz olabilir. Online olarak oynayabileceğiniz bu oyunda alacağınız kararları iki kez sorgulayacak ve o kararların sonuçlarına göre amansız bir savaşa gireceksiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir