Revolve8 İncelemesi


77

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu strateji oyunu Revolve8, gerçek zamanlı oyun sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Eğer anime karakter seven biriyseniz bu oyun tam da bağımlısı olunacak kadar sizi içene çekecektir. Keza 3’er dakikalık karşılaşmaların yapıldığı Revolve8 oyununda karşınızdaki düşman karakterleri ve bu karakterlere ait olan düşman kulelerini yok etmek zorundasınız.

Online olarak oynanabilen ve dünyanın her yerinde Revolve8 hayranları ile karşılaşabileceğiniz bu özel oyunda kart ve savaş stratejilerinizi konuşturmayı öğreniyorsunuz. Arenada savaşılarak heyecanına heyecan katılan oyunda, pek çok kart oyununda olduğu gibi kahramanları tamamen kontrol etmeniz mümkün olmuyor.

Oyun için yapmanız gereken şey; beğendiğiniz ya da sahip olmaktan keyif duyduğunuz bir karakter kartını seçip, arenaya bırakıyorsunuz. Karşınızdaki anime karakteri ile savaş işte o anda başlıyor. Toplamda 3 dakika süren bu karşılaşma sonunda ya kaybedeceksiniz ya da kazanacaksınız.

Sahip olduğunuz karakterleri kontrol edemiyor olmanız bu karakterlerin hep aynı özelliklerde kalmasına neden olmaz. Kendi dilediğiniz özellikleri geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı kartları birleştirerek de arenada başarı sağlayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir