Diablo Immortal İncelemesi


84

Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirebileceğiniz bu eşsiz oyun, milyonlar satan Blizzard oyununun telefonlara uyarlanan bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor. RPG ve MMORPG türünde en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilen Diablo Immortal yıllardır mobil olarak beklenen oyunlardan biri.

Özel efektleri, görsellerin kalitesi, unutulmaz grafikleri ile oldukça dikkat çeken Diablo Immortal oyunun da seçtiğiniz karakterleri dilediğiniz donanımlarla özelleştirme şansınız bulunuyor. Sürekli değişen hikayesi ile oyunun hep taze kalmasını sağlanmış. Toplamda 6 karakteri bulunan oyunun sihirbaz, haçlı, barbar, büyücü, iblis avcısı ve keşiş karakterlerinden seçim yaparak sürekli gelişen ve yenilenen hikayelerde mücadele ediyorsunuz.

Özellikle tehlike sevenlerin hayran kalacağı bu oyunda; birbirinden soluksuz etkinliklere katılabilecek, zindanları yağmalayarak zenginliğinize zenginlik katabileceksiniz. Hele ki ilk defa keşfedeceğiniz alanlara alacağınız keyiften bahsetmiyoruz bile. Şeytani ordularla mücadele etmenin ve ölmüş olan Diablo’nun diriltilmesinde rol oynamak fazlasıyla ilginizi çekecektir. Fantastik kurguları sevenlerin büyük bir keyifle oynayacağı bu oyundan uzunca bir süre vazgeçemeyeceğinize ve kısa sürede bağımlılık kazanacağınıza şimdiden eminiz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir