PUBG Mobile Lite İncelemesi


85

Kısaca PUBG Lite da denilen PUBG Mobile Lite oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan bir oyundur. Hayatta kalmak için vereceğiniz bu mücadele ile heyecanı resmen iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Mobil telefonlar için en çok indirilen oyun olarak rekor kıran PUBG Mobile Lite bir kişinin hayatta kalabilmek için vereceği mücadelenin en iyi anlatıldığı oyunların başında geliyor. Dünya çapında henüz oynamaya açılmayan PUBG Mobile Lite oyununda 2×2 kilometrelik bir arazide arayışlarınıza devam ediyorsunuz.

İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte koordineli olarak bu arayışı tamamlama serüveninizde araç, ekipman ya da silah arıyorsunuz. Oyunun yüksek performanslı versiyonunda 100 kişi ile karşılaşarak oynuyordunuz ancak bu PUBG Mobile Lite versiyonunda 40 kişiyle oynayabiliyorsunuz. Yeni versiyon PUBG Mobile Lite oyununda ses kalitesi de oyun alanı da ilk haline oranla biraz daha daraltılmış ancak oyuna girdiğiniz andan itibaren bu versiyonunu da seveceksiniz.  Yüksek performanslı olanı her telefon kaldırmadığı için bu oyunu tercih ederek bir alt sürümü ile kendinizi asıl oyuna hazırlayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir