The Elder Scrolls: Blades İncelemesi


93

Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirebileceğiniz The Elder Scroll: Blades oyunu rol yapma oyunu olarak da isimlendirilebilir. The Blades üyesi olarak birinci kameradan karşılaşmalara dahil olduğunuz oyunda imparatorluğun en iyi temsilcileri olarak mücadele veriyorsunuz.

Bu oyunda amacı olan bir savaşçısınız ve tek göreviniz sizin kasabanızı yok eden kişileri bulmak. İşte tam da bu arada başlayan birbirinden çeşitli maceralara atılabiliyorsunuz. Farklı görevler ile karşılaştığınız bu The Elder Scroll: Blades oyununda güçlü silahlar ve toplanabilir pek çok teçhizat var.

Geliştirilebilen yetenekleri ile kahramanlarınızı yenilmez bir hale getirmek bu oyun içinde sizlerin ilk görevlerinden biri. Sürgüne zorla gönderilen bir savaşçı olarak intikamınızı almak adına verdiğiniz mücadele de kaçmak gibi bir şansınız da yok. Keza kaçmak isterseniz karşınıza sadece tepelenmiş bir şekilde moloz yığınları çıkıyor. Tek çarenizin yaşadığınız yeri bu hale getirenleri yok etmek olduğunu anladığınız anda da The Elder Scroll: Blades oyunundaki en iyi mücadelecilerden biri olmak zorunda kalıyorsunuz. Çünkü biliyorsunuz ki kendi kasabanızı bir tek siz eski haline getirebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir