80 Days İncelemesi


76

Eğlenceli oyun sevenlere özel olarak hazırlanan 80 Days ücretli bir oyun olup, kolayca telefonunuza indirebilirsiniz. Özellikle tarih meraklılarının fazlasıyla bağımlısı olacağı bu oyun sayesinde kendinizi bir zaman makinesinde gibi hissedeceksiniz.

Fantastik oyunların ya da günümüzü aktaran oyunların aksine 1872’li yılları anlatan 80 Days mobil oyunun buharlı makinaların yeni yeni kullanılmaya başlandığı bir dönemde oyun keyfi süreceksiniz. Hele ki 80 Günde Devri Alem kitabını okuduysanız bu oyunda hiç de zorlanmayacaksınız keza oyun, bu kitaptaki gibi bir yol izleyeceksiniz.

Oyunda ana karakter değilsiniz çünkü siz sadece bir yardımcısınız. Phileas Fogg ve uşağının çıktığı amansız yolculukta yardımcı olarak görev alacak ve bahislerde onlara yardımcı olarak heyecana büyük ortakçı olacaksınız. Nasıl yardımcı olacağım diye merak ederseniz de hemen belirtelim ki sizin göreviniz rotaların belirlenmesi olacak ve eşyaların alım, satımlarından tutunda yönetmeye kadar pek çok sorumluluğunuz olacak. 2015 yılının sonunda yeniden bir güncelleme getirilen bu 80 Days oyununda 2 farklı yeni alan, 30 şehir keşfi yanında 150.000 kelimeyle de karşılaşacaksınız.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir