Blade Runner 2049 İncelemesi


86

Bıçak sırtı filmini izleyen ve sevenlerin bir solukta oynayabileceği bu mobil oyun, o şahane filmin mobile uyarlanmış oyunudur. Özellikle de The Walking Dead Our World ve The Walking Dead No Man’s Land oyunlarını daha önce oynadıysanız bu oyundan keyif almamanız imkansız. Çünkü bu oyunların hepsi Next Games’in akıllı telefonlara taşıdığı oyunlardan oluşuyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda asıl amaç rol yapabilmek. Android kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği bu Blade Runner 2049’da sanal evrenin karakterleri ile amansız bir mücadeleye girişiyorsunuz. Sıra Taban mantığı ile ilerleyen ve insan görünümüne sahip canlıları avlamaya başlıyorsunuz. Bu sayede kanıtları toplama ve farklı gizemleri çözmek için merak uyandırıcı bir duygunun içine kapılmamak imkansız.

Seçtiğiniz karakterin kendi özelliklerini kullanarak hatta bunları geliştirerek hayatta kalmaya çabaladığınız oyunda, yeni bir gizem kapısını aralamak sizi oyunun içine daha çok çekiyor. Özel yeteneklerinizi kullanarak hep daha iyisi olmayı hedeflediğiniz bu sürükleyici oyun içerisinde oyunun dünya üzerindeki takipçilerinden de destek almanız mümkün.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir