GRID Autosport İncelemesi


83

Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip telefonlara hitap eden bu uygulamada ilk aklınıza gelen pahalı bir oyun olduğudur. İster mobil telefonunuza isterseniz de tabletlere indirerek daha büyük ekranda oynayabileceğiniz bu şahane araba yarışı, bildiğiniz araba yarışlarını tarihe gömecek cinsten.

Verdiğiniz ücreti sonuna kadar hak eden bu uygulama ile sanki gerçekten bir yarış sahasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Arabaların modellerinden tutun da yarışacağınız pistlerin farklı özelliklerine kadar sorunsuz bir oyun keyfi sunan GRID Autosport sayesinde konsol kalitesinin mucizelerinden faydalanabileceksiniz.

Her ne kadar pahalı gelebilen bir oyun olarak görülse de bu eşsiz araba yarışı GRID Autosport’un en güzel tarafı; oyunu satın aldıktan sonra bir daha ücret ödemeyecek oluşunuz. Öyle ki bu tarz oyunlarda genellikle araç modelleri ya da özellik eklemelerinde ücret ödemek zorunda kalırsınız. Bu oyunda ise tam tersi; bir kez satın aldıktan sonra ne pistlere ne de yeni arabalara ücret ödemiyorsunuz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir