Wild Beyond İncelemesi


80

Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları toplanarak oynanabilen oyunlardan biridir. 3 dakika süren strateji oyunu içinde sürekli olarak çarpışmalar yaşıyorsunuz. Bu özel oyun aynı zamanda PvP tempolü çarpışmaların en beğenildiği mobil oyunlardan biridir.

Online olarak oynanabilen oyunda, eşsiz grafiklerle sunulan kahramanlara büyük bir hayranlık duyacaksınız. Kart sürerek savaş arenasına giriş yapılan Wild Beyond oyununda sahip olduğunuz karakterleri maalesef %100 kontrol edemezsiniz. Seçim için tercih edebileceğiniz zırhlı asker, robot kollu kadın ya da komple robot arasında birini tercih ederek 3 dakikalık savaşa başlıyorsunuz.

Oyunda seçilen karakterlerin kendine has enerjileri var ve bu enerjiler dolmadan savaşmak için arenaya giriş yapmanız mümkün değil. Bu gibi can sıkıcı sorunları yaşamamak için oyun içindeyken enerji santralleri kurmalısınız. Oyunun en güzel taraflarından biri arena için herhangi bir bekleme zamanınız yok. İstediğiniz an, istediğiniz şekilde sahaya çıkabilirsiniz. Oyunun diğer güzel tarafı da özellikle alışma sürecinizde kolaylık sağlanması amacıyla pek çok ipucunun sizlere veriliyor olması.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir