The Wolf Among Us İncelemesi


86

Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir. Macera sevenlerin hayranlık duyacağı The Wolf Among Us ile kendinizi karmaşık bir oyunda gibi hissedebilirsiniz.

Keza oldukça zorlayıcı gibi görünen oyuna aslında alıştığınız anda sandığınız kadar da zor olmadığını anlayabilirsiniz. The Wolf Among Us oyununun içinde Fabletown isimli bir şehir var. bu şehrin birbirinden zorlu sokaklarında bir katili avlamak ana amacınız ancak bu sırada da büyük kötü kurt olan karakteri de kontrol etmelisiniz.

İlk gördüğünüzde oyun size çocuk oyunu gibi gelebilir. Keza karakterler sanki bir masaldan fırlamış gibi duruyor. Ancak oyuna girip heyecana kapıldığınız an anlıyorsunuz ki oldukça şiddetli bir oyun. İlk bölümü ücretsiz olarak oynanabilen The Wolf Among Us oyununda vereceğiniz kararlar akışı da fazlasıyla etkiliyor. Öyle ki bir bölümde verdiğiniz kararlar bazı kişilerin yaşamasına bazılarının da ölmesine sebep olabiliyor. Bu nedenle daha oyunun başındayken bile vereceğiniz kararlara çok dikkat etmelisiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir