Oceanhorn İncelemesi


78

Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap verebilecek türden bir oyun. Son derece aksiyon yüklü bu oyun sadece İngilizce olarak sunuluyor. Bu nedenle oyunun içinde zorlu aşamalar yaşayabilirsiniz. Ancak İngilizceniz iyi ise veya daha da geliştirmek istiyorsanız büyük bir keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak telefonunuza indirip oynayabileceğiniz Oceanhorn oyununa girdiğiniz anda başlangıç aşaması size oldukça ilginç gelebilir. Uyuyorsunuz ve elinizde bir mektup ile uyanıyorsunuz. Mektup oyundaki babanızdan gelmiş ve anlıyorsunuz ki babanız ölmüş. Kendisinden geriye de sadece bir defter ve bir kolye kalmış.

Mükemmel grafikleri ve görselleri ile adeta gerçekmiş gibi sergilenen sahnelerde maceradan maceraya atılmanız gerekiyor. Amacınız babanızın neden öldüğünü daha doğrusu da neden öldürüldüğünü bulmak. Pek çok denizi geçecek, adaları keşfedeceksiniz. Buralarda yaşayan insanlarla sohbet edecek ve size yön verecek ipuçlarını toplayacaksınız.

Karşınıza çıkan eşsiz gizemleri çözerek yeni yolunuzu kendiniz çizecek ve her şeyden bilgi çıkarmaya çalışacaksınız. İşte tüm bu aşamalarda oyun dilinin Türkçe olmaması sizi zorlayabilir. Bu nedenle İngilizce bilmiyorsanız Oceanhorn oyununda ilerlemeniz neredeyse tamamen şansınıza kalmış.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir