Alien: Blackout İncelemesi


84

2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli olarak indirilebilen oyun aslından Alien: Isolation oyununun devamı niteliğinde demek yanlış olmaz.

Gerilim sesleri, oyun içindeki karakterler ve şahane grafikleri ile bütünleşen oyun karanlık bir atmosferde oynanıyor. Özellikle aksiyon sevenlerin kendini kaptıracağı ve kopamayacağı bu harika tasarımlı oyunda hayatta kalmaya çalışmak gerçekten iliklerinize kadar adrenalini hissetmeniz demek.

Eğer sıkı bir bilimkurgu takipçisi iseniz hayran kalabileceğiniz bu oyunda telefonunuzu bir saniyeliğine de olsa elden bırakmak istemeyeceksiniz. Android kullanıcılarının akın ettiği ve oynamayı doyamadığı oyunun içinde Alien hayranları dışında korkuyu hayatının en temel noktası sayanlarda büyük haz duyuyor.

Tuzaklarla dolu bir oyunun içinde sanki sanal değil de gerçekliği yaşatan bu Alien: Backout oyununda oynayan yani siz ve ekibinizi kovalayanlardan canı pahasına kaçışı yaşayabiliyorsunuz. Hazırlanmış efekler ve grafiklerle gerçek bir hayat mücadelesini yaşayabileceğiniz oyunun içinde vereceğiniz kararlar bir sonraki adımınızı belirliyor ve oyun içindeki ihtimaliniz ya hayatta kalmak ya da ölmek.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir