Samorost 3 İncelemesi


79

Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli soruları çözerek ilerleyebileceğiniz ve soluksuz bir maceraya atılacağınız bu oyunun içinde bol bol heyecan hissedeceksiniz.

Oyunu oynayabilmek için öncelikle gözlem gücünüzün oldukça yüksek olması gerekiyor keza etrafınızı sık sık gözlemleyecek ve saklanmış nesneleri bulacaksınız. Nesneyi bulmak ise bir işe yaramıyor. Amacınız zar zor bulduğunuz o nesnenin ne işe yaradığını da kendi çabanızla keşfetmeniz.

Samorost 3 oyunundaki asıl amacımız nedir diye merak ediyorsanız da hemen belirtelim ki; oyunca çılgın bir keşiş var. Bu keşiş bir makine ile pek çok gezegeni yaptığı bu makine parçalamış. Eğer kötü karakterlerden önce o makinaya ulaşamazsanız her şey için çok geç olacak. Yaşadığınız gezegenin kurtulması ancak sizin bulmacayı en hızlı şekilde çözmeniz ve nesneleri doğru bir şekilde kullanmanız ile yakından ilişkili. Samorost 3 oyununun başlangıcında ise bir böceğin antenleri seyirmeye başlıyor ve bu özel kahraman arkadaşlarıyla birlikte şarkılar söyleyip dans ediyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir