Anthem Oyunu


69

Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş noktalarının bulunduğu ve her görevden sonra uğradığımız an merkezi ifade ediyor.

Anthem Oyununun İçerikleri ve Özellikleri

Fort tarsis ana merkezin olduğu ve muhteşem görüntülerin ve sahnenin yer aldığı bir yer olarak planlanmıştır. Ancak buradaki karakterler oyuna nazaran daha sıradan ve biraz ruhsuz. Sunum açısından oldukça başarılı, büyük ve güzel bir dünyayı sunan oyunda çokça görev bulunmaktadır. Ayrıca biraz da meraklı iseniz keşif bile yapabiliyorsunuz. Görevlerin birbirine benzerliği ise oyunun biraz tekrara düştüğünü düşündürebiliyor. Görevleri tamamladığımızda karakterimiz geliştirici öğeler kazanıyor. Oyunda 6 adet hasar seviyesi var. Ve her seviyenin renkleri farklı olmakla birlikte kullanılan silahlarla birlikte hasar seviyeniz daha sağlam bir hale getiriliyor.

Anthem Oyunu’nun en önemli özelliği oyuncuya sınırsız bir dünya sunuyor olması. Dünyada dolaşma özelliği farklı eklentiler ile süslenmiş ve zenginleştirilmiş. Anthem dünyasındaki diğer bir farklılık ise istediğiniz bir mekana uçabilmek.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir