Legend Online rekor kırdı


84

legend_online

Dünyanın en çok kullanılan oyun motoru olan Google 2013 yılına ait olan verilerini açıkladı. Ülkemizin arama listesine baktığımızda ilk sırada gangnam style’ı görüyoruz; ikinci sırada ise bir oyun bulunuyor: Legend Online. Evet, sadece geçen sene Türkiye’ye giriş yapmış olan Legend Online, Google’da en çok aratılan oyun, en çok aratılan ikinci şey olarak tarihe geçti.

Populer arama motoru Google’ ın 2013 yılı Türkiye’ de en çok arananları listesinde En Çok Trend Olanlar sıralamasında Legend Online 2. sırada yer aldı. “Legend Online”ın trend gösterenler arasında oyun olarak 1. sırada yer alması ve tüm dünyayı kasıp kavuran “Gangnam Style” ve “Harlem Shake” aramalarının arasında yer alması oldukça dikkat çekici.

2012 yılında dünya genelindeki En iyi 20 Facebook oyunları içerisine giren Legend Online, hatırlayacağınız gibi 2013 yılında Türkiye’de düzenlenen GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’ nda oyunseverleri ile buluşmuş ve En İyi Web Tabanlı Oyun kategorisinde 1.’liğe layık görülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde Legend Online Gökyüzü sürümü ile oyuncularına tekrardan merhaba diyen Legend Online, oyunu ve oyuncuları canlı tutmaya devam ediyor. Yeni sürümde kahraman seviyesi 11 olduğunda Gökyüzü açılıyor. Oyuncular ”Şehir” ve ”Gökyüzü” arasında seçim yapabiliyorlar. Yeni sürüm de “Peri Turnuvaları”, “Dönüş Sistemi” , ”Dünya BOSS” ve bunun gibi bir çok yenilikler ve değişiklikler oyuncuları bekliyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir