Mad Max, tekrar beyaz perdeye geliyor


94

mad_max

Yılların eskitemediği, 70’li yılların sonunda çıkmasına rağmen halen milyonlarca kişi tarafından izlenmekte olan efsane film Mad Max, tekrar çekilecek! Oyun dünyasına da birçok kez aktarılmış olan efsanevi karakter yeni yayımlanmış olan film görselleriyle bizleri fazlasıyla heyecanlandırırken bir seneden daha kısa bir süre içerisinde gösterime girecek olması ise heyecanlandıran farklı bir detay.

15 Mayıs 2015 yılında vizyona girmesi beklenen Mad Max: Fury Road’un başrol oyuncuları; Tom Hardy, Charlize Theron, Rosie Huntington-Whiteley, Nicholas Hoult, Zoë Kravitz, Riley Keough ve Nathan Jones gibi isimler yer alıyor.

George Miller’ın yönetmenliğini yaptığı film, Tom Hardy’nin geçtiğimiz hafta Entertainment Weekly’e verdiği bir röportaj ile ortalığı biraz karıştırdı. Aranızda haturlayanlar vardır, filmin çekimleri iki sene önce tamamlanmasına rağmen gösterim tarihi beklenenden ileri bir tarihe ertelenmişti. Yayımlanan son bilgilere göre çekimler sırasında senaryoya çok bağlı kalınmamış ve asıl hikayenin genel hatlarına oyuncuların yorumlarının katılmasını isteyen yönetmen, hikaye ve oyuncu arasındaki uyumsuzluktan şikayetçiymiş. Bakalım bu durum Mad Max: Fury Road’un vizyon tarihinde bir dğeişiklik yaratacak mı?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir