Maleficent, beyaz perdeye geliyor


90

Maleficent

Disney karakterleri içerisinde zamanında bizleri en fazla korkutan karakter olarak bilinen Maleficent için yeni bir filmin çekilmeye başlandığının haberl geldi. Yakın zamanda sinema dünyasını adımını atacak olan film neredeyse ana hikayedeki aynı konuyu işlemekte. Maleficent çıkış tarihi olarak 4 Temmuz belirlendi. Sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Disney’in en korkunç kötülerinden biri olan Maleficent, sinema dünyasına ayak basıyor. Filmimiz genç, güzel ve saf bir kadın olan Maleficent’ın hayatını gözler önüne seriyor. Barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için huzurlu bir hayata sahip olan Maleficent, bir gün insanlardan oluşan istilacı bir ordunun topraklarındaki düzeni tehdit etmesiyle koruyucu olmaya karar verir ancak acımasız bir ihanete uğrayınca saf kalbi taşa dönüşür. İntikam hırsıyla dolan Maleficent, destansı bir savaş verir ve kralın yenidoğan çocuğu Aurora’yı lanetler. Çocuk büyüdükçe Maleficent önemli bir detayı anlamaya başlar; Aurora hem krallığa başarı getirecek, hem de ona mutluluğu sağlayacaktır.

Filmin başrollerinde; Angelina Jolie, Sharlto Copley, Juno Temple, Elle Fanning, Ella Purnell ve Brenton Thwaites yer alıyor. Film, 4 Temmuz tarihinde vizyona girecek. Aşağıda filmin bir de fragmanı yer alıyor, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir