Multi Car Wash Mobil Oyunu


83

Arabaya ilgisi olan çocuklar için yoğun bir şekilde indirilen uygulamalardan bir tanesi olan Multi Car Wash ile oto tamir dükkanında neler yapıldığıyla ilgili tüm süreci yönetebileceksiniz. Hangi araçta ne gibi bir hasar bulunduğu, müşterinin ne istediği, ücretin ne kadar olacağı gibi durumları göz önünde bulundurarak çalışmanız gerekiyor. Müşterilerinizin sorun çıkarmaması, her zaman için memnun bir şekilde ayrılmaları son derece önemli.

Tanınan ve hakkında iyi bir şekilde söz edilen tamirci olmak için, isteklerin tamamını karşılamanız gerekiyor. Bazı müşterilerin arabasını yıkamanız, bazılarının ise hasarlı olan bölgelerini tamir etmeniz ve iç bakımını yapmanız isteniyor. Belirlenen süre içerisinde tamir edilmediği taktirde para kazanılamadığı gibi, oyunda puanınız da önemli ölçüde düşmüş oluyor.

Her Türlü Detay Düşünülmüş

Oyun bünyesinde sadece araç tamirinin yapılması değil, tamir sürecinin nasıl gerçekleştirileceği, oto yıkama ve temizleme işlemlerine de detaylarıyla dikkat edilmiş. Traktörler, spor arabalar, klasik arabalar da dahil olmak üzere pek çok türde araba geliyor. Hiç birinin tamir sürecinde hasar almaması ve her birinin kusursuz hale getirilerek sahiplerine teslim edilmesini gerektiren mobil oyun basit grafiklerle hazırlanmıştır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir