NBA 2K14 Fan Etkinliği


80
NBA 2K141

NBA 2K14

Bugün satışa sunulmuş olan NBA 2K14 için geçtiğimiz günü bir fan etkinliği düzenlendi. Etkinliğe birçok oyunsever katılım gösterirken burada hediyeler de dağıtıldı. NBA’in en iyi oyuncularıyla aynı sahaya çıkma şansı yakalamış olan oyuncular için unutulmaz bir gün yaşanırken bu tür aktivitelerin ülkemizde daha fazla yapılması bekleniyor. Garanti Half – Court’ta yapılan NBA 2K14 etkinliğinde Vlade Divac ve Peja Stojakovic gibi ünlü oyuncular da bulunuyordu.

Dünyada milyonlarca oyunsevere doyasıya basketbol simülasyonu heyecanı yaşatan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K14, Türk oyuncuları bir araya getiren muhteşem bir Fan Event ile sezona merhaba dedi. Dün Garanti Half – Court’ta yapılan Fan Event’te katılımcılar NBA 2K serisinin yepyeni oyunu NBA 2K14’ü ilk defa test etme imkânı yakaladılar.

Etkinliğe dünyaca ünlü basketbol efsaneleri Vlade Divac ve Peja Stojakovic katılım gösterirken, organizasyona katılan Fanlar basketbol dünyasının yakından tanıdığı NBA yıldızları ile tanışıp karşılıklı NBA 2K14 oynama fırsatı yakaladılar. Etkinlikte oyunseverlerin oyun posterlerini imzalayan Vlade Divac ve Peja Stojakovic, oyuncuların yoğun ilgisi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Ayrıca etkinlikte NBA koçundan pas – şut dersi alma şansı yakalayan NBA 2K14 tutkunları, NBA yıldızları ile aynı sahada olma ayrıcalığını yaşadılar.

NBA 2K14 Xbox 360 ve PlayStation 3 sistemleri için 4 Ekim tarihinde satışa çıkacak.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir