Oil Hunt 2 Eğlenceli Bir Mobil Oyunu


94

İos ve android işletim sistemlerine uygun olan Oil Hunt 2 oyunu son derece eğlencelidir. Oyunun genel amacı elinizdeki pipetle rakibinize kıyasla daha çok petrol içmektir. Evet yanlış duymadınız petrol içmek. Buradan bile oyunun ne kadar eğlence dolu olduğunu görebiliyorsunuz.

Türkiye’de çok yoğun bir oynayıcı kitlesi olan bu oyun aslında birinci oyunun devamı niteliğindedir. Ne kadar çok petrol içerseniz oyun içinde o kadar fazla puan kazanırsınız. Oyunda petrol kokan ovalara giderek buralarda ekrana tıklayarak petrolün tamamını içinize çekebilirsiniz. Yani Oil Hunt 2 oyunu da bir tıklama oyunudur.

Tıklama Oyunu Nedir; Ekrana tıklayarak oynadığınız oyundur. Oyunda yapacağınız her hamleyi ekrana tıklayarak yaparsınız.

Oil Hunt 2 Nasıl Oynanıyor?

Birinci oyuna nazaran görsel efektlere daha fazla dikkat edilen Oil Hunt 2 oyunu oynanışı açısından çok kolaydır. İlk olarak petrol kuyusuna doğru hareket etmeli ve bulduğunuz petrol kuyusunun dibine inmelisiniz. Ardından da ekrandaki pipete tıklayarak kuyudaki tüm petrolü içmeye başlarsınız.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir