Online Savaş Oyunu Crossfire


86

Mobil oyun kapsamında Türkiye’de son zamanların en popüler oyunlarından birisi de Crossfire oyunudur. Online bir oyun olan Crossfire savaş tabanlı bir oyundur. Ekip arkadaşlarınızla birlikte düşmana karşı savaşıyorsunuz.

Özel silahlar silahların kendilerine özgü olan ateş biçimleri ve karakterlerin özgün tasarımları da sizlerin çok hoşuna gidecek. Oyunun bu büyük artıları sizi oyunu içerisine çekecek ve cep telefonunuzu asla elinizden bıraktırmayacak.

Crossfire Nasıl Oynanıyor?

Crossfire tamamen savaşa dayalı bir oyundur. Bundan dolayı oyun içerisinde haritalar ve odalar oldukça çok sayıdadır. Siz de oyuna girip istediğiniz haritada ve odada oyuna başlıyorsunuz.

Oyuna girdiğiniz zaman karakterinizi seçiyor ve almak istediğiniz silahı işaretliyorsunuz. Ancak her karakterin kendine özel güçleri de var. Bundan dolayı rakibinizin karakterlerini de analiz ederek oyunu oynamanız sizin açınızdan daha avantajlı olur. Buna ek olarak savaşta nasıl bir silaha sahip olduğunuz ve ekip arkadaşlarınızla birlikte kurduğunuz stratejinin de büyük bir önemi var.

Crossfire oyununda gerçekçiliği arttırabilmek adına çatışmalarda güzel görüntü ve animasyon detayları eklenmiştir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir