Outlas 2 Piyasaya Çıktı


83

Outlas oyununun beklenenden fazla popüler olması ve 4 milyon üzerinde satış yapması ikinci oyununun çıkmasını sağladı. 2017 yılı itibariyle piyasaya çıkacak olan Outlas 2 oyunu asla birinci oyunun devamı niteliğinde değerlendirilmemeli. Çünkü serinin bu ikinci oyununda farklı karakterlerle daha korku dolu ve adrenalin dolu bir oyunun içine giriş yapıyorsunuz.

İlk oyuna kıyasla daha fazla dış mekan olması oyun içindeki gerilimi de üst seviyeye çıkartmaya yetiyor. Aynı zamanda oyun içerisinde saklanma yerlerinin de sayısı artıyor. Korku oyun severler için biçilmiş kaftan olan Outlas 2 kullanıcısını kendi dünyasına çekmeyi başarıyor.

Outlas 2 Oyununun Konusu

Outlas 2 oyunu birinci oyundan konu olarak da tamamen farklıdır. Bu oyuna manyaklarla dolu unutulmuş bir tımarhanede başlıyorsunuz. Araştırmacı gazeteci Lynn Langermann’ın peşinde koştuğu olayı siz de birlikte kovalıyorsunuz.

Adı ve hakkında herhangi bir bilginin olmadığı hamile bir kadının ölümünü araştırıyorsunuz. Bu kadının ölümü sizin hayalinizin sınırlarını zorlayacak. Kesinlikle cinayet olarak görülen bu ölümü araştırırken maceralar içerisine gireceksiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir