Oyunlar DNR Kalitesiyle Yenilendi!


91

Hobi, kitap ve birçok ürünü muhteşem indirimli fiyatları ile yararlanmak istediğiniz takdirde ziyaret edebilirsiniz. Dr üzerinden yapacağınız alışverişler, kampanyalı ürünlerle birlikte yer ediliyor.

Playgro Mutlu Hayvanlarım Oyun Halısı 7641

Playgro mutlu hayvanlarım oyun halısı 7641,  muhteşem eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan eğitici bir oyuncaktır. 3 farklı fonksiyonu bulunan oyun oyun halısı hayvan figürleri ile yer ediniyor. Kullanırken bunu oturarak, sırt üstü ya da yüzüstü şeklinde tercih edebilirsiniz. Görsel zeka geliştirici bir etkisi mevcuttur. Bu sebeple çocuklarınız için birçok ebeveynin severek satın aldığı ürünü, sizde deneyimleyebilirsiniz. Yüzeyi oldukça yumuşaktır. Cilde zarar veren herhangi bir istenmeyen katkı maddesi bulunmaz. Fiziksel gelişimi desteklediği gibi görünüm olarak da çocukların rahatlıkla kullanabileceği bir yapıya sahiptir. 2 adet peluş ve 2 adet dişli yapısı mevcuttur. İndirimli ve oldukça bütçeye uyumlu fiyatı ile sizde çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

CGC Sihirli Balık – Canlı Balık Yetiştirme Kiti

CGC Sihirli Balık – Canlı Balık Yetiştirme Kiti, birçok ebeveynin tercih ettiği oldukça donanımlı bir oyuncaktır. Canlıların yaşam döngüsünü çocukların öğrenebileceği bir sisteme sahiptir. Bununla birlikte oda sıcaklığında içme suyu ve ışık kaynağı olduğu takdirde içeriğinde bulunan balıkların gelişimi, yumurtadan çıkmaları ve büyüme gibi birçok süreçleri gözlemlenebilir. Yalnızca 6 ya da 8 hafta içerisinde balıkların erişkin, gelişim dönemlerini görülür. Kutu içerisinde 1 adet yetiştirme kabı, sihirli balık yumurtaları, 1 adet yumurta çıkartma kabı, akvaryum kumu, 2 çeşit yem, 2 adet kürdan, 1 adet büyüteç ve ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini dair kullanım kılavuzu yer ediniyor. Canlı balık yetiştirme kiti ile hayvanların yaşam alanlarını canlı olarak gözlemleyebildiğimiz gibi biyolojik gelişimlerine de şahit olabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız için gelişimleri adına tercih edilebilir.

Geomag Magicube Mix&Match Karakterler 9 Parça

Geomag Magicube Mix&Match Karakterler 9 Parça, 1 ile 5 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Karakterler ve hayvanlardan oluşur. Manyetik bir ürün olduğu için birbirinden farklı küpler 6 kenarı ile birbirine yapışmayan özelliğe sahiptir. Figürleri bir araya getirdiğiniz takdirde farklı özellikler ortaya çıkar. 9 adet manyetik parça bulunur. Çocuklarınızın farklı ürünleri görsel olarak gözlemleyebilmesi adına ebeveynlerin tercihidir.

Funko Pop Deluxe Figür Harry Potter 10 Dumbledore İle Fawkes

Funko Pop Deluxe Figür Harry Potter 10 Dumbledore ile Fawkes, koleksiyon biriktirmeyi sevenler için oldukça eşsiz bir parçadır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için sağlığa herhangi bir zararı bulunmaz. Şeffaf pencereli kutusuyla ev, işyeri ya da herhangi bir alana dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Harry Potter sevenler için özel tasarımdır. Özellikle Harry Potter hayranı olan kişiye hediye etmek istediğiniz takdirde kesinlikle uzun süreli olarak severek vitrinde bulundurulabilecek özel bir üründür. Şimdiden diğer koleksiyonların yanında yerini almayı bekliyor.

Brainbox Dünya Türkçe

Brainbox Dünya Türkçe, 8 yaş ve üzeri için oldukça uygundur. Ürün içerisinde 1 adet kol saati, 1 adet soru belirlenmesi için kullanılan zar, nasıl oynanması gerektiğine dair kurallar kartı ve 71 adette soru ve resim bulunan kartonlar yer ediniyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevdiğiniz dostlarınızla birlikte keyifli dakikalar geçirmek istediğiniz takdirde brainbox Dünya Türkçe tam da aradığınız nitelikte bir oyundur.

Gerek sevdiğiniz insanlara, gerekse kendiniz için muhteşem hobiler edinmek istediğiniz takdirde bunu DR ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız alışverişleri online olarak sistem üzerinden sağlayabilirsiniz. Şimdi dr.com.tr ile alışveriş zamanı!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir