Tesettürde Yaz Modası Ürünler


90

Yaz mevsimi bütün ışıltısıyla gelirken bizlere de ne giyeceğimizi seçmek gibi dertler kalıyor. Her sene hatta her sezon değişen moda anlayışı yüzünden bizler de standart modellere bağlı kalmamak, daha farklı daha tarz giyimler satın almak istiyoruz. Eğer siz de tesettür giyimde şıklığınız ve rahatlığınız ile dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız o zaman Modanisa’nın sizin için hazırladığı yaz fırsatı ürünlerine göz atabilirsiniz. Biz sizin için tesettür giyime damgasını vurmuş bu markanın bazı ürünlerinden seçimler yaptık, umarız beğenirsiniz.

Zenane Yarasa Kollu Elbise 

“ Yaz denildiğinde illa rengarenk giyinmeye gerek yok ben klasik renkleri de seçerim.” Diyenlere bir müjdemiz olduğunu belirtelim. Bu müjdenin adı; Zenane yarasa kollu elbise. Bu elbise son derece rahat ve konforlu, kesimi ve modeli de keza yine sizi sıkmayacak şekilde tasarlanmış. Rengi zaten koyu renkleri sevenler için ideal. Ancak bu ürünün sadece bu rengi olduğunu düşünmeyin. Daha birçok rengi kapsayan bir renk seçeneği var bu elbisenin. O yüzden size en çok yakışan rengi seçebilir ve bu elbiseyle yaza rahat rahat girebilirsiniz.

Tavin Düğmeli Gömlek 

Yine renk çeşitliliği ve konforu ile ön plana çıkan bir ürün; Tavin düğmeli gömlek. Bu ürün sadece konforuyla değil şıklığı ve kalitesi ile de ön plana çıkıyor bunu da hemen belirtelim. Bacaklara kadar uzanan tunik şeklinde ama kesimi bol ve rahat olan bu gömlekle çok hoş görüneceksiniz. Kumaşının yapısı esnek olduğu için vücudu sarmaz ve aynı zamanda kırışıklık oluşturmaz. İçinde çok rahat hareket edeceğiniz bu ürünü bizce kaçırmadan satın alın.

Ecardin Boneli Şifon Şal 

Tesettür giyimde tek ihtiyaç sadece kıyafet değil. Bone ya da şal gibi aksesuarlar da bu giyimin bir parçası. O yüzden bu ürünler konusunda da yaza hazırlık yapmaya başlayabiliriz. Biz bu ihtiyacınız için sizlere Ecardin boneli şifon şal önerisinde bulunuyoruz. Oldukça hafif ve terletmeyen kumaşının yanında bir de boneli özelliğinin olması gerçekten tam bir tercih sebebi. Üstelik rengi de son derece tatlı. Yazın hemen hemen her kombinin üzerine kullanılabilecek bu şalı keyifle takacağınıza eminiz.

Benin Doğal Kumaşlı Düğmeli Kot Tunik 

Tesettür giyimin en sevilen ürünlerindendir tunikler. Ancak bu kadar sevilen bu kıyafetler arasında isteğimize uygun, spor ama şık bir tunik bulabilir miyiz acaba? Diye soruyorsanız hiç zahmet etmeyin biz sizler için bulduk. Önü düğmeli, üst kısmı hafif bol ama eteklere doğru daha da salaşlaşan modeliyle bizlerin beğenisini kazanan bu tuniği yazın beyaz pantolonların üzerine giyebilirsiniz. Benin doğal kumaşlı düğmeli kot tunik ile hem şık hem de oldukça sportif görüneceksiniz.

 Tavin Çiçek Desenli Elbise

Çiçek desenli ürünlerin daha çok, baharı ve yazı simgelediğini hatta müjdelediğini söyleyebiliriz. İşte bu yüzden yaza girerken tam da seçilmesi gereken türden desenler olduğunu düşünüyoruz. Eğer siz de aynı fikirdeyseniz o zaman sizler için hem rahat hem de cıvıl cıvıl bir önerimiz var. Tavin çiçek desenli elbise sayesinde hem bütün dikkatleri üzerinizde toplayacak bir şıklığa sahip olacak hem de viskon kumaşı ve bol kesimi ile oldukça rahat edeceksiniz. Daha fazla ürün çeşitliliği isteyenler Modanisa’nın sitesini inceleyebilirler; www.modanisa.com


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir