Evlenirken Mutlaka Gerekli Olan Mutfak Gereçleri


106

Evlenme arifesinde çeyiz alışverişleri hiç bitmez. Her şeyin en kalitelisi ve en hesaplısını isteyenler için bu ürünlerdeki trend de önemlidir. O yüzden evlenmeden önce almanız gerekecek çok kaliteli mutfak gereçleri için sizlere Karaca’ yı öneriyoruz. Aradığınız tüm ürünleri burada fazlasıyla bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Karaca Siena 56 Parça 12 Kişilik Gold Yemek Takımı 

Mutfak için çeyiz denildiğinde akla hemen yemek takımları gelmektedir. Hem şık hem de kaliteli olması gereken bu takımlar genelde özel günlerde kullanılır. O yüzden çeyizlerin olmazsa olmaz gereçleridir. İşte biz de hem kaliteye hem zarafete önem verenler için Karaca Siena 56 parça 12 kişilik gol yemek takımı ürününü önereceğiz. Porselen takımların üzerine altın şeritler ile lüks ve şık bir görünüm elde edilmesini sağlayan bu yemek takımının fiyatı da oldukça uygun.

84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Mat 

Yemek takımımız hazır ama bir de bunun yanına uygun çatal- bıçak seti de mutlaka alınması gereken çeyiz seti parçalarından biridir. O yüzden sizler için 84 parça 12 kişilik çatal bıçak seti mat takım önerisinde bulunacağız. Jumbo güvencesi ile oldukça şık ve eşsiz bir güzelliğe sahip bu çatal- bıçak takımı biraz pahalı olsa da bu fiyata değer. Malzemesinin paslanmaz çelikten olduğunu da belirtelim.

Karaca Bronx 5li Baharat Takımı 

Baharat takımları da çeyiz setlerinin olmazsa olmazlarıdır. O yüzden sizler için hem şık hem de mutfağınıza uyumlu Karaca Bronx baharat takımı ürününü önereceğiz. Siyah, beyaz ve altın rengini mükemmel bir uyum eşliğinde birleştiren bu takım eminiz ki sizin de çok hoşunuza gidecek. Ayrıca porselen bir baharatlık olması da bu ürüne ayrı bir ağırlık ve kalite katıyor.

Karaca Lace Yeni 6 Kişilik Çay Seti 

Çeyiz içerisinde mutlaka yer alması gereken araçlardan biri de çay setleridir. Bu yüzden sizler için çeyizinize ve mutfağınıza yakışır bir çay seti önerisinde bulunacağız. Bilindiği üzer son zamanlarda gold yani altın detaylar epey bir moda. O yüzden çay bardaklarında da çok sade ürünler tercih etmektense biraz daha şık ve kaliteli bir çay takımı seçmeye karar verdik. Misafirlerinizin hayran kalacağı bu eşsiz takım sadece Karaca’da.  Eğer siz de aynı düşüncede iseniz o zaman Karaca Lace yeni 6 kişilik çay seti ürününü inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda üstte belirtmiş olduğumuz yemek takımı ile de uyumlu bu çay takımı. Yani takım şeklinde düşünürseniz ikisini birlikte alabilirsiniz.

Karaca Gris Bio Granit 7 Parça Tencere Seti 

Bilindiği üzere bio granit tarzı ürünler yanmayı ve yapışmayı önleyen yapıya sahiptirler. Bu da yemek yapmayı daha kolay ve zevkli bir hale getirir. Ayrıca sadece iç yapısı değil dış yüzeyi de leke tutmaz ve yanmaz. Mutfak deneyimlerinizi uğraştırıcı gereçler kullanarak zorlaştırmaktansa, zevkli ve eğlenceli bir deneyime dönüştürmek isterseniz o zaman Karaca Gris bio granit 7 parça tencere seti ürününü tercih edebilirsiniz. Mutlaka her çeyiz setinde olması gereken bu ürünün farklı renk seçenekleri de site içerisinde mevcut.

Ayrıca yemek ve kaşık bıçak setlerinde daha farklı modeller istiyorsanız markanın sayfasını inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ve kaliteli ürünlerin hepsini, uygun fiyatlar eşliğinde alabilirsiniz. Çeyiz hazırlığı içerisinde olan tüm gelinler Karaca’da. Bu avantajlı ürünler stoklarla sınırlı olduğu için acele edin ve tükenmeden alın. İnternet sitesi: www.krc.com.tr


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir