Yeni Gelinler İçin Oturma Odası Tasarımları


105

Herkes alınacak mobilyalara dikkat etse de özellikle yeni gelinler bunu ilk kez yapacakları için çok daha kaliteli ve çok daha gözlerine rahatlıklarına hitap eden bir ürün almak isterler. Oturma odası ise bir evin yapıtaşı desek yeridir. Bu nedenle oturma odası alırken eve uydurmak önem arz etmektedir. Yeni gelinler için oturma odası tasarımları ve kaliteli ürünler Vivense üzerinde yer almaktadır.

Ewa Koltuk Takımı

Ewa koltuk takımı özellikle koyu renklere bir yakınlık duyuyorsanız alabileceğiniz koltuk takımlarından biridir. Kolay kolay kir tutmaz ve toz tuttuğunda süpürmek yeterli olacaktır. Siyahın pek çok olumlu fonksiyonu vardır ve bunlardan biri de kirliliği pek fazla göstermemesidir. Bu nedenle tercih edilen renklerden biridir. Ayrıca bu takım rahatlığı ile de pek çok insanın dikkatini çeken ve almak istediği ürünlerden biri olmuştur. Gri renk seçeneği de bulunmaktadır. Takım bir adet üçlü koltuk ile bir adet berjerden oluşur. Kadife kumaşa sahiptir bu nedenle silmesi oldukça kolaydır. Yatılabilir bir fonksiyona sahiptir ve açılabilir bir üründür.

Lego Yataklı Koltuk Takımı

Koyu gri ve kırmızı renk seçenekleri bulunan ürün oldukça kaliteli bir kumaşa ve şık, zarif bir görüntüye sahiptir. 1 adet üçlü koltuğa 1 adet berjerin eklendiği bir takımdır. Siz burada sadece birini de seçebilir veya üçlü koltuğu ikili koltuğa çevirebilirsiniz. Bu özellikleri Vivense sitesinde gönlünüzce değiştirebilirsiniz.

Yataklı bir üründür aynı zamanda sandıklı denilen bazalı üründür. Bu nedenle özellikle fazla eşyası olanlar için uygun bir tercih olacaktır. Kırmızı renkli üçlü koltuğa krem rengi bir berjer eşlik etmektedir. Özellikle yeni gelinlerin en çok tercih ettiği renkler kırmızı, pembe gibi canlı renklerdir. Bu nedenle Lego yataklı koltuk takımı en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Comfort Köşe Koltuk Takımı Vizon

Köşe koltuk takımı yani diğer adı ile l koltuk son yılların en çok tercih edilen koltuk modelidir. Özellikle eviniz küçük ise ortalama bir köşe takımı seçerek evinizin hem oturma alanını çoğaltır hem de daha çok alan kazanabilirsiniz. Bu gibi nedenlerden köşe koltuk takımları tercih oranları fazlasıyla artmıştır. Comfort köşe koltuk takımı vizon da buna iyi bir örnektir. Şıktır ve aynı zamanda oturma alanınızı genişletmek için en iyi örneklerden biridir. Çok daha havalı bir görüntüsü olan koltuğun en etkileyici yanı ise vizon rengidir. Vizon rengin mobilyalara yakıştığının iyi bir örneğidir.

Kelly Yataklı Köşe Koltuk Taş Rengi 

Kelly yataklı köşe koltuk taş rengi belki de en çok tercih edilen renklerden biridir. Daha doğrusu soft pembe tonlar yeni gelinler arasında oldukça popülerdir. Bunun elbette pek çok sebebi vardır. Eve çok daha temiz ve ferah bir hava katan açık pembe bu örnekte de aynı durumdadır. Ancak isterseniz bu koltuğun renk skalası oldukça geniştir ve evinize, zevkinize en uygun rengi seçebilirsiniz. Aynı zamanda yataklı bir üründür.

Zorro Berjer Krem

Tüm büyük mobilyalar dışında dekorasyon görevini üstlenen bir diğer unsur da berjerlerdir. Berjer her zaman gerekmez ancak bazı durumlarda evin havasını değiştirerek onu çok daha şık hale getirebilir. Bunun en iyi örneklerinden biri de Zorro berjer krem rengidir. Kiremit rengi de mevcuttur. Evinize modern tasarımı ile farklı bir hava katacaktır.

Daha fazla koltuk modeli görmek ve yeni gelinler için oturma odası tasarımları hakkında fikir almak istiyorsanız Vivense mağazalarına gidebilir veya Vivense https://www.vivense.com/ internet sitesine tıklayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir