PES 2017 Ara Transfer Güncellemesi Çıktı


101

PES 2017 çıktığı günden bu yana hem playstation hem de PC platformlarında en popüler oyunlardan birisi olmuştur. Son yıllardaki yapay zeka sorununa da bu oyunla çözüm bulan PES serisi oyundaki gerçekçiliği de arttırdı. Futbol severler de özellikle kendi tuttukları takımları alarak güzel bir kariyer modu oynama fırsatını yakalıyorlar. Ancak oyun ekim ve kasım ayında çıktığı için devre arasında gerçekleşen transferleri takımlarda göremezsiniz.

Ara Transfer Yaması; Bu bağlamda PES oyunu için yama dosyaları oluşturulmaya başlandı. Ara transfer dönemindeki transferler gibi durumlar bu güncelleme ile oyundaki takımlara eklendi. Bu sayede oyun severler son güncel kadrolarla birlikte PES 2017 oynayabiliyorlar.

Yeni Transferlerle Online PES Oynama İmkanı

PES 2017 için çıkan son ara transfer güncellemesi sayesinde online platformda da daha keyifli maçlar sizleri bekliyor. Oyundaki gerçekçiliğin yanı sıra yeni transferlerin de takımlara eklenmiş olması online ortamda keyifli maçlar yapmanızı sağlıyor. Dünyanın farklı yerlerinden oyun severlerle eğlenceli ve rekabet dolu maçlar oynayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir