Reel Chess


67

Daha önceden bilgisayar için de uyumlu olan Reel Chess oyunu artık android işletim sistemlerine uygun hale getirildi. Bu sayede bu işletim sistemindeki tabletleriniz ve akıllı cep telefonlarınız üzerinden online olarak satranç oynayabilirsiniz.

Piyasadaki en kaliteli satranç oyunlarından birisi olan Reel Chess görsel grafik açısından da oldukça üst düzeydir. Belirli seviyelerde satranç oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde hem yapay zekaya karşı hem de online ortamda gerçek oyunculara karşı satranç oynamanız mümkündür.

Satranç oynamayı sevenler için kendini geliştirme fırsatını bu oyun sunuyor. Ancak oyunun en büyük olumsuz tarafı Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Buna rağmen rahatlıkla Reel Chess oyununu oynamanız da mümkün.

Hamlelerinizi Geri Alabilirsiniz

Yapay zekaya karşı tek kişilik satranç oynarken hamlenizi iptal etme şansınız var. Siz hamlenizi yaptıktan sonra çok yanlış bir şey yaptığınızı düşünürseniz hamle iptaliyle bu hamleden kurtulursunuz.

Oyunda bir hamle öncesine geri dönebiliyorsunuz. Bundan daha da geriye gidemiyorsunuz. Bu durum da Reel Chess ile birlikte kendinizi satrançta geliştirmenizi sağlıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir